Informace pro dopravní podniky v novém článku.

Platební terminál bez paušálu zdarma na půl roku

Publikováno: 01. 01. 2024

Délka: 4 minuty čtení

Vyzkoušejte si platební terminál bez paušálu na prvního půl roku

Nejste si jistí, jestli vám pořízení platebního terminálu stojí za to? Místo váhání si to raději sami otestujte v akci Česko platí kartou. Zdarma, bez paušálu a transakčních poplatků. Čtěte dál a objevte, jak na to.

Ze statistik vyplývá, že obchodníci, , kteří vedle hotovosti začali brát i platební karty, mají v průměru o 12 – 18 % vyšší tržby.Někomu přijímání karet pomůže více, někomu méně, vždycky ale stojí za to to aspoň vyzkoušet. Co když zbytečným váháním jen přicházíte o peníze?

Od nás můžete získat platební terminál nezávazně na půl roku zdarma, bez paušálu a do 50 000 Kč i bez poplatků za platby. Stačí splňovat podmínky pro akci Česko platí kartou, projekt podporovaný ministerstvem průmyslu.

Platební terminál bez paušálu na půl roku dostanete, pokud

  • Jste OSVČ, firma, příspěvková organizace nebo úřad a v posledních 12 měsících jste karty nebrali
  • Váš obrat za platby kartou se vejde do 50 000 Kč (za platby nad tuto hranici se již platí)
  • Dodržujete všeobecné podmínky pro příjímání plateb kartou

Během půl roku si v praxi ověříte, o kolik se tržby zvýší právě vám. Pokud zjistíte, že brát karty fakt není pro vás, nic se neděje. Prostě nám zavoláte a po uplynutí měsíční výpovědní lhůty si pro platební terminál přijedeme. Nemusíte se bát žádných sankcí a komplikací. Jednoduše pojedete dál, jak jste zvyklí.

Mnohem spíš ale už po pár týdnech bude jasné, že možnost platit kartou vaši zákazníci ocení. A to nejen slovně, ale i vyšší útratou. A vy možná budete litovat, že jste se k tomu nedokopali už dřív. V takovém případě si dáme vědět a společně vybereme nejvýhodnější podmínky.

Brát karty je levnější a jednodušší, než byste čekali

Žádný strach. I potom, co vám po půl roce akce Česko platí kartou vyprší, je pro malé obchody, kavárny nebo kosmetické salony provozování platebního terminálu záležitost řádově několika stovek měsíčně. Zlomek oproti zvýšeným tržbám. O tom, jestli to tak opravdu je, budete mít jistě po půl roce bezplatného testování jasno.

U nás v ČSOB nabízíme obchodníkům, u kterých zákazníci nakoupí za max. 50 000 Kč měsíčně, platební terminál v podmínkách START. Měsíční paušál je jen 299 Kč, tedy míň, než kolik většina z nás zaplatí za mobilní tarif nebo internet. Z každé platby si pak bereme ještě transakční poplatek, který např. U spotřebitelských karet Visa činí pouhých 0,75 % + 0,50 Kč.

Jestli pořád ještě s přijímáním karet váháte, máte teď báječnou příležitost tenhle oříšek rozlousknout. Jak už víte, za pokus nic nedáte – doslova. Dalším krokem teď je, že vyplníte náš poptávkový formulář, my se vám ozveme a už za pár dní vám přijedeme platební terminál zprovoznit.