Platební terminál bez paušálu zdarma na půl roku

01. 01. 2024

Vyzkoušejte si platební terminál bez paušálu na prvního půl roku

Nejste si jistí, jestli vám pořízení platebního terminálu stojí za to? Místo váhání si to raději sami otestujte v akci Česko platí kartou. Zdarma, bez paušálu a transakčních poplatků. Čtěte dál a objevte, jak na to.

Ze statistik vyplývá, že obchodníci, , kteří vedle hotovosti začali brát i platební karty, mají v průměru o 12 – 18 % vyšší tržby.Někomu přijímání karet pomůže více, někomu méně, vždycky ale stojí za to to aspoň vyzkoušet. Co když zbytečným váháním jen přicházíte o peníze?

Od nás můžete získat platební terminál nezávazně na půl roku zdarma, bez paušálu a do 50 000 Kč i bez poplatků za platby. Stačí splňovat podmínky pro akci Česko platí kartou, projekt podporovaný ministerstvem průmyslu.

Platební terminál bez paušálu na půl roku dostanete, pokud

  • Jste OSVČ, firma, příspěvková organizace nebo úřad a v posledních 12 měsících jste karty nebrali
  • Váš obrat za platby kartou se vejde do 50 000 Kč (za platby nad tuto hranici se již platí)
  • Dodržujete všeobecné podmínky pro příjímání plateb kartou

Během půl roku si v praxi ověříte, o kolik se tržby zvýší právě vám. Pokud zjistíte, že brát karty fakt není pro vás, nic se neděje. Prostě nám zavoláte a po uplynutí měsíční výpovědní lhůty si pro platební terminál přijedeme. Nemusíte se bát žádných sankcí a komplikací. Jednoduše pojedete dál, jak jste zvyklí.

Mnohem spíš ale už po pár týdnech bude jasné, že možnost platit kartou vaši zákazníci ocení. A to nejen slovně, ale i vyšší útratou. A vy možná budete litovat, že jste se k tomu nedokopali už dřív. V takovém případě si dáme vědět a společně vybereme nejvýhodnější podmínky.

Brát karty je levnější a jednodušší, než byste čekali

Žádný strach. I potom, co vám po půl roce akce Česko platí kartou vyprší, je pro malé obchody, kavárny nebo kosmetické salony provozování platebního terminálu záležitost řádově několika stovek měsíčně. Zlomek oproti zvýšeným tržbám. O tom, jestli to tak opravdu je, budete mít jistě po půl roce bezplatného testování jasno.

U nás v ČSOB nabízíme obchodníkům, u kterých zákazníci nakoupí za max. 50 000 Kč měsíčně, platební terminál v podmínkách START. Měsíční paušál je jen 299 Kč, tedy míň, než kolik většina z nás zaplatí za mobilní tarif nebo internet. Z každé platby si pak bereme ještě transakční poplatek, který např. U spotřebitelských karet Visa činí pouhých 0,75 % + 0,50 Kč.

Jestli pořád ještě s přijímáním karet váháte, máte teď báječnou příležitost tenhle oříšek rozlousknout. Jak už víte, za pokus nic nedáte – doslova. Dalším krokem teď je, že vyplníte náš poptávkový formulář, my se vám ozveme a už za pár dní vám přijedeme platební terminál zprovoznit.